Akurat wtedy, kiedy myślałeś, że nie masz już miejsca na kolejne słuchawki, wtedy pojawia się Sennheiser ze swoją najnowszą propozycją: modelem PXC 550. Nowe słuchawki celują przede wszystkim w komfort oraz czystą i wysoką jakość przechwytywania mowy. Tym razem niemiecka marka chce dokładnie przewidzieć potrzeby swoich przyszłych klientów.

Sennheiser PXC 550 (4)

Sennheiser PXC 550 przeznaczone są dla osób, które znajdują się nieustannie w drodze. Model został wyposażony w miękkie i wygodne dla uszu pady oraz baterię, która zapewnia im do 30 godzin słuchania na jednym ładowaniu. Hałas z ulicy czy pomieszczeń? Nie ma problemu, w PXC 550, producent zaimplementował technologię NoiseGart, która działa w oparciu o hybrydowy system redukcji szumów. Jak przystało na XXI wiek, Sennheiser dołącza do swoich słuchawek dedykowaną aplikację mobilną, która ma pozwolić na dostosowanie dźwięku oraz innych ustawień według naszych potrzeb.

Sennheiser PXC 550 (3)

Oprócz słuchania muzyki, Sennheiser PXC 550 potrafią również przechwytywać głos umożliwiając rozmowy bez wyciągania smartfona z kieszeni. Tak jak wspomniałem, w przypadku mikrofonu znajdującego się w słuchawkach ma być czysto i wyraźnie: tak, aby odbiorca słyszał nas bez żadnego problemu. Nie pozostaje Ci więc nic innego, jak sprawdzić je na swoich uszach.

Sennheiser PXC 550 (1)

Kupisz tutaj