Cześć, jestem Aleksander i w sumie dobrze, że tutaj trafiłeś.

Podejrzewam, że kliknąłeś w tę stronę tylko dlatego, iż ciekawi Cię, kto tak naprawdę odpowiada za te wszystkie teksty, grafiki i różne inne gry słowne.

O mnie nie ma co gadać. Na co dzień utrzymuję się z pisania, jednak poruszam zupełnie inne tematy: niekoniecznie te, które związane są z tym, co znajdziesz na tej stronie. W sumie FRILL to od początku miało być miejsce, które będzie skupiało się tylko i wyłącznie na kurateli przepływających w internecie treści. Przed oczami masz ekran komputera, laptopa, smartfon, tablet – cokolwiek. Czytasz, oglądasz, chłoniesz jak gąbka. Postaram się więc ułatwić Ci całą tę zabawę, oczywiście na swój własny sposób. Jeżeli masz inne podejście do tego wszystkiego, to przecież zawsze możemy podyskutować, prawda?

FRILL powstał dla osób, które posiadają szerokie horyzonty, wrodzoną ciekawość i lubią odkrywać ładne rzeczy. Magiczne drzwi pozostają też otwarte dla wszystkich z Was, którzy mają ochotę tutaj posiedzieć. Nie ma segregacji ani żadnych wymagań.

Jeżeli chcesz pogadać, masz pytanie czy jakiś pomysł, to przejdź śmiało do specjalnej zakładki kontaktowej. Jeśli ona nie jest wygodna, to wpisz w adresie odbiorcy kontakt@frillmag.pl i już. Pogadajmy.