Marshall oficjalnie wprowadził do sprzedaży nowy głośnik, który jednocześnie należy do limitowanej edycji Acton: tylko 300 osób ma szansę go zgarnąć i udekorować swoje mieszkanie wysokiej jakości dźwiękiem i przyjemnym designem. Acton Oxblood posiada bowiem winylowe inspiracje, szczególnie widać to po pokrętłach znajdujących się na górze konstrukcji głośnika.

marshall-acton-oxblood-2

Marshall Acton Oxblood posiada wymiary: 265 x 160 x 150 mm, dzięki czemu jest naprawdę przyzwoitej wielkości nie mogę powiedzieć, że jest to kolumienka. To po prostu mały sprzęt, do casualowego słuchania muzyki w kuchni czy innym pomieszczeniu. Oprócz możliwości podłączenia od niego kabla 3,5-milimetra, działa on również bezprzewodowo. Wszystko to przez Bluetooth 4.0.

marshall-acton-oxblood-6

Producent zdecydował się na umieszczenie w środku obudowy 4-calowego głośnika niskotonowego oraz parę trzy i czterocalowych głośników kopułkowych, które odpowiadają za wysokie tony. Zakres odtwarzanych częstotliwości jest duży, jak na taki sprzęt. Zastosowanie wzmacniacza wiąże się również z dużą wagą: Marshall Acton Oxblood waży aż 3 kilogramy. Spora porcja dźwięku.

marshall-acton-oxblood-4

Głośnik Acton Oxblood dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Lepiej jednak pospieszyć się z zakupem, zanim go zabraknie.

Kupisz tutaj

marshall-acton-oxblood-7 marshall-acton-oxblood-5 marshall-acton-oxblood-3