Jeżeli jesteś osobą, która lubi bawić się do białego rana, ale niekoniecznie masz duże mieszkanie i miejsce na system audio, to… LG ma coś w sam raz dla Ciebie. LG X-BOOM Freestyler, to głośnik bezprzewodowy na sterydach dostarczający w jednej części wszystko co potrzebne, aby posłuchać muzyki. To przenośne rozwiązanie (według producenta) jest w stanie spokojnie obudzić sąsiadów.

LG X-BOOM Freestyler został wyposażony w 600W mocy oraz cztery głośniki wysokotonowe i dwa, 8-calowe głośniki niskotonowe odpowiedzialne za bas. X-BOOM posiada również efekty, które mogą pozwolić na urozmaicenie odtwarzania muzyki: wśród nich znajdziecie delay, flanger czy chociażby odgłosy skreczowania. W odróżnieniu od archaicznego boomboxa, nowy głośnik od LG jest jednak kompatybilny z trzema urządzeniami mobilnymi w tym samym momencie – pytanie tylko, ile kłótni jest w stanie wzbudzić taka funkcja: oczywiście pójdzie o to, kto teraz puszcza swój ulubiony kawałek.

LG X-BOOM Freestyler (2)

Sam sprzęt wygląda nieźle i raczej nie jest przeznaczony dla audiofilów oraz osób wymagających. To po prostu kawał dobrego głośnika dla osób nie posiadających dużego mieszkania oraz budżetu.