Jak widać włoscy architekci kompletnie nie boją się wysokości. W swoim najnowszym projekcie dla Hotelu Huburtus, wybrana firma zaprojektowała basen, który znajduje się prawie 15 metrów nad ziemią jednocześnie dając jego użytkownikom uczucie „pływania” w powietrzu.

Sam basen został zbudowany w ramach wspomnianego projektu dla Hotel Huburtus, który znajduje się w popularnym kurorcie turystycznym oraz narciarskim Kronplatz w północnych Włoszech. Aby stworzyć i zaimprowizować wrażenie unoszenia się w powietrzu podczas pływania, architekci pokryli basen szybami oraz szklanym dnem, które niemalże wtapia się w otaczający krajobraz.

Jeżeli boicie się takiego pływania, to nie ma się co martwić. Hotel Huburtus ma również zwykły, kryty basen ze słoną wodą. Nie zapomnijcie tylko spakować ręcznika!

Ostatnim projektem, który również zachwyca basenem jest koncept Villa Clessidra – poziomowego domu, w którym na pewno byś się nie nudził.

Zarezerwuj miejsce

hotel-huburtus-1 hotel-huburtus-2 hotel-huburtus-3 hotel-huburtus-4 hotel-huburtus-5 hotel-huburtus-6 hotel-huburtus-7 hotel-huburtus-8