FStop to ciekawa, nowa aplikacja, która ma pomóc w promocji oraz nawiązywaniu współpracy między modelami i fotografami. Twórcy programu postanowili delikatnie skopiować rozwiązania znane do tej pory z Tindera.

FStop to nic innego, jak miejsce, w którym możecie stworzyć własne portfolio i przeglądać innych użytkowników oraz zamieszczone przez nich prace oraz informacje. Wystarczy stworzyć konto, zalogować się i pobrać aplikację lub wejść na stronę FStop w przeglądarce. Po dodaniu zdjęć oraz podstawowych danych możemy zweryfikować swoją tożsamość i zacząć przeglądać. Wszystko działa niemal identycznie jak na Tinderze – kiedy dana osoba nam się spodoba dajemy jej serduszko, a kiedy chcemy ją olać, to wtedy wciskamy krzyżyk.

FStop

Co ciekawe, FStop posiada zintegrowaną i bezpieczną platformę płatniczą, która pozwala na rozliczenia między współpracującymi osobami bez obaw o to, iż któraś ze stron zostanie oszukana. Na rynku znajdziemy już podobne rozwiązania, jednak twórcy FStopa odrobili jedną ważną lekcję: połączyli multum informacji i pozwolili przejrzyście pokazać je w profilu. Jeżeli jesteś fotografem, modelem albo nawet wizażystą, to wydaje mi się, że nic nie szkodzi, abyś spróbował swoich sił na FStop. A nuż któraś z osób będzie pracować z Tobą więcej niż jeden raz.