Już niedługo w sklepach pojawi się książka, która pokazuje, jak na przestrzeni czasu zmieniał się design produktów Apple. „Designed by Apple in California” to zbiór fotografii z przełomu niemalże 20 lat.

Nie trzeba mówić, że jest to obecnie najlepszy prezent dla fana Apple. Książka zawiera bowiem ponad 450 fotografii produktów z przeszłości oraz bieżącej elektroniki począwszy od 1998 roku i iMaca aż do iPhone’a 7.

designed-by-apple-in-california-4

Cały pomysł jest w pełni poświęcony Steve’owi Jobsowi, który zmarł w 2011 roku. „Designed by Apple in California” pokazuje, jak wygląda idea Apple podczas projektowania produktów nie tylko w teraźniejszości, ale również w przyszłości, a także przeszłości. To kolekcjonerskie archiwum ma być swoistą odpowiedzią na to, dlaczego niektóre produkty zostały pokazane w taki, a nie inny sposób – tak o samej książce mówi Jony Ive.

designed-by-apple-in-california-3

„Designed by Apple in California” jest oprawiona w płótno oraz dostępna w dwóch rozmiarach. Najtańsza wersja kosztuje 199 dolarów podczas gdy najdroższą będzie można kupić w cenie 300 dolarów. Trochę sporo, ale wygląda to naprawdę cudownie – musicie to przyznać.

designed-by-apple-in-california-2 designed-by-apple-in-california-6 designed-by-apple-in-california-7 designed-by-apple-in-california-15 designed-by-apple-in-california-14 designed-by-apple-in-california-13 designed-by-apple-in-california-12 designed-by-apple-in-california-11 designed-by-apple-in-california-10 designed-by-apple-in-california-9 designed-by-apple-in-california-8