Wakacje to czas, w którym sporo osób wyjeżdża na wakacje oraz zasłużone urlopy. Wraz ze sobą niemal zawsze zabieramy urządzenia mobilne takie jak laptopy, tablety czy smartfony. Chyba każdy zna to uczucie, kiedy sprzęty te pokazują, że posiadają mało baterii, a przed nami albo sporo drogi, albo dużo nudy, którą chcielibyśmy zaspokoić przez cały czas. W tym zestawieniu znajdziecie 6 najlepszych, wybranych powerbanków, w które warto zainwestować swoją kasę – bez obaw o to, że któryś się zepsuje lub będzie horrendalnie długo ładował Waszego iPhone’a czy też inny sprzęt. Z nimi przetrwacie całe wakacje oraz spontaniczne wypady za miasto ze znajomymi.

ADATA PV120 – 5100 mAh

ADATA PV120

Powerbank od ADATA nie jest może duży, jednak jest to model, który może być świetną propozycją dla osób szukających taniego, ale jednocześnie porządnego powerbanka. Ogniwa o pojemności 5100 mAh pozwolą na 1,5-2-krotne naładowanie niemal każdego smartfona oraz jednokrotne naładowanie tabletu. Niewielkie rozmiary sprawią, iż schowasz go bez problemu do plecaka czy kieszeni szortów. 2 dostępne wejścia umożliwiają podłączenie i ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

Kupisz tutaj

TP-LINK TL-PB10400 – 10,400 mAh

TP-LINK TL-PB10400

Powerbank od TP-Link został zaprojektowany na kształt „kostki” i posiada w sobie ogromne ogniwa, które dostarczą energii dla kilku urządzeń jednocześnie. Poprzez dwa porty USB możemy ładować zarówno smartfona jak i tablet. Producent chwali się sporą ilością zabezpieczeń oraz dużą wydajnością energetyczną. Miłym dodatkiem jest wbudowana latarka LED, która może pomóc podczas szukania telefonu czy innych akcesoriów.

Kupisz tutaj

PQI 7800mAh – 7,800 mAh

Powerbank PQI 7800mAh

Coś więcej niż jedno ładowanie i mniej niż energetyczny potwór. 7,800 mAh, to rozsądna opcja wtedy, kiedy wiemy, że nie będzie nas cały dzień w domu lub wolimy mieć pewność, że bateria smartfona może zostać naładowana minimum dwa razy. Na akcesorium od PQI znajdziecie wskaźnik naładowania a oryginalna konstrukcja bez problemu zmieści się do każdego plecaka.

Kupisz tutaj

PQI 5200 mAh – 5,200 mAh

Powerbank PQI 5200mAh

I znów PQI. Tym razem w nieco mniejszej pojemności oraz jako ciekawa alternatywa dla pierwszego modelu od ADATA. Minimalnie droższy, jednak posiadający skuteczne zabezpieczenia przed zbyt wysokim napięciem oraz przegrzewaniem się ogniw podczas ładowania.

Kupisz tutaj

Xiaomi PB52 – 16,000 mAh

Xiaomi PB52

Chińska firma stworzyła prawdziwą bestię o pojemności 16,000 mAh. Xiaomi PB52 to bardzo wydajny powerbank o minimalistycznym designie i przyjemnym wykończeniu z aluminium. W środku znajdziecie ogniwa od LG i Samsunga, co jest na pewno gwarancją jakości. Xiaomi PB52 może ładować Wasze urządzenia z maksymalnym natężeniem na poziomie 3,6A – tego typu rozwiązanie sprawdzi się genialnie wtedy, kiedy potrzebujemy szybkiego ładowania, nie posiadając czasu, aby odłożyć swoje urządzenia na dłużej.

Kupisz tutaj