Jesień w zasadzie zaczęła się na dobre, ale zanim się obejrzymy, to liście z drzew spadną na ziemię i zastąpi je śnieżno-biały śnieg. W każdym razie, nawet jeśli nic nie spadnie, to na pewno zrobi się zimno na tyle, że nikt nie będzie chciał wychodzić z domu. Przed zbliżającymi się niskim temperaturami, warto więc zrobić sezonowy przegląd szafy i wyrzucić stare, znoszone czapki, które zalegają na półkach od zeszłego sezonu. Poniżej przygotowałem dla Was 10 najlepszych czapek na jesień i zimę tak, aby w końcu wybrać coś dla siebie, zamiast ciągle się zastanawiać.

Każda z propozycji to klasyczna, ciepła i bardzo wytrzymała czapka beanie. Różnią się one od siebie drobnostkami i małymi szczegółami, tak więc stwierdziłem, iż nie ma sensu nadmiernie się rozpisywać. Tym razem oszczędzę Wam długiej lektury i pozostawię jedynie obrazki wraz z odnośnikami do sklepów, w których możecie kupić wybrane czapki. No bo przecież robimy zakupy oczami, prawda?

Fred Perry Ribbed Logo

fred-perry-ribbed-logo

Kupisz tutaj

The North Face Salty Dog Beanie

the-north-face-salty-dog-beanie

Kupisz tutaj

Carhartt WIP Anglistic Beanie

carhartt-wip-anglistic-beanie

Kupisz tutaj

HUF Beanie Box Logo

huf-beanie-box-logo

Kupisz tutaj

Howlin’ Out of The Blue

howlin-out-of-the-blue

Kupisz tutaj

Norse Top Beanie

norse-top-beanie

Kupisz tutaj

Timberland Rib Beanie

timberland-rib-beanie

Kupisz tutaj

Acne Studios Pansy Wool

acne-studios-pansy-wool

Kupisz tutaj

A Kind of Guise Farin Beaniea-kind-of-guise-farin-beanie

Kupisz tutaj

Aether Cashmere Hat

aether-cashmere-hat

Kupisz tutaj

Tak jak wspomniałem na początku – wszystkie modele różnią się od siebie materiałami oraz ceną – to tylko od Ciebie zależy, na którą się zdecydujesz. Jeżeli jednak zapomniałem o jakiejś marce lub uważasz, że masz lepszą propozycję: śmiało podziel się w komentarzu. Może mi również uda się wymienić swoją czapkę przed nadchodzącym mrozem.