Scarlette Otto nie zajmuje się modelingiem profesjonalnie. Sama przyznała mi, że to bardziej hobby niż coś, co faktycznie pozwala jej przeżyć. Stwierdziłem, że złapię ją i podpytam o co nieco. Wszystko to oczywiście w 10 minut.

scarlette-otto-3

Kto jest Twoim ulubionym bohaterem filmowym, z którym możesz się utożsamić?

Moim ulubionym bohaterem filmowym jest zdecydowanie Keira Knightley, która zagrała postać Georgiany w filmie „The Duchess” z 2008 roku. Sam film jest o Georgianie Cavendish, brytyjskiej arystokratce z Devonshire.

Śmiałam się kiedyś, że urodziłyśmy się dokładnie w tym samym dniu i to musi coś znaczyć. To jedna z tych kobiet, które posiadały niesamowite wpływy oraz sławę w społeczeństwie, w jakim przyszło im żyć w danym czasie. Nie wiem czy mogę tak o, bezpośrednio się z nią utożsamić, ale inspiruje mnie bijąca od niej emocjonalna siła.

scarlette-otto-2

Opisz mi swój perfekcyjny dzień

Mój perfekcyjny dzień zaczyna się tam, gdzie świeci słońce. Nie ważne czy to plaża czy miasto, nieważne czy tam już byłam czy dopiero pojadę po raz pierwszy. Chciałabym po prostu wziąć kawę na taras, zjeść coś dobrego i posiedzieć z kimś, kogo kocham. Zaraz po tym, czas na małe lenistwo na plaży. Nie wiem, to trudne pytanie.

Mogę po prostu szlajać się po mieście, robić zdjęcia rzeczom, które mnie inspirują czy po prostu… się zgubić. Perfekcyjny dzień kończy się wtedy, kiedy wieczorem siadam do stołu z najbliższymi i jemy dobre, włoskie jedzenie rozmawiając o wszystkim i o niczym. Wiesz, proste przyjemności, których czasami się nie docenia.

scarlette-otto-11

3 rzeczy bez których nigdy nie ruszasz się z domu to…

Zdecydowanie telefon, klucze i perfumy.

scarlette-otto-10

Czego oczekujesz od życia?

Tak naprawdę niczego. Chcę po prostu żyć na maksa i wycisnąć to wszystko, jak pomarańczę. Chcę otaczać się dobrymi ludźmi. Wiem, to brzmi jak banał, ale chcę być tylko i wyłącznie szczęśliwa – tylko tyle, albo aż tyle. Staram się skupiać na pozytywach, a nie na tym, czego nie mogę zmienić.

Czasami próbuję wyjść ze swojej strefy komfortu – wszystko to po to, żeby zbierać doświadczenia i wspomnienia.

scarlette-otto-9

Co najbardziej lubisz w sobie?

To nie jest proste pytanie <śmiech>. Postaram się być jednak obiektywna.

Lubię w sobie umiejętność koncentracji i skupienia się na rzeczach, które dają mi siłę. Nienawidzę się dołować, to kompletnie niepotrzebne. A tak na poważnie: akceptuję siebie taką, jaką jestem i staram się być coraz lepsza każdego dnia. Taka mała misja.

scarlette-otto-7

Jaki jest najgorszy tekst na podryw, który zdarzyło Ci się usłyszeć?

Teraz Cię zaskoczę, ale… to się nigdy nie zdarzyło! Poważnie!

scarlette-otto-6

Co motywuje Cię do codziennego wstawania z łóżka?

Często zdarza się tak, że nie mogę spać i siedzę po nocach – nie mogę się po prostu doczekać kolejnego dnia. Znasz to uczucie, prawda? To dzieje się nawet wtedy, kiedy wiem, że czeka mnie mentalny wycisk i dużo pracy. Każdy dzień to jednak miejsce na to, aby podążać do przodu swoją drogą.

Życie jest okej, jak masz zły dzień, to przecież i tak będzie lepiej. To przecież nie może trwać w nieskończoność! Zawsze warto wstawać i żyć, po prostu. Skąd wiesz czy tego dnia nie spotkasz swojego nowego przyjaciela, nie ugotujesz czegoś dobrego albo po prostu nie spędzisz świetnego czasu z najbliższymi. Jak nie, to zostań w łóżku, pij kawę, jedz słodycze – to też jest zajebiste!

scarlette-otto-1

Co możesz jeść każdego dnia i nigdy Ci się to nie znudzi?

Croissanty, pizzę i makaron. Taaaaak.

scarlette-otto-4

Jak wygląda Twoja wymarzona, idealna randka?

Moja wymarzona randka… to nie randka. Nienawidzę randek jako tako – wiesz, to ładne ubieranie się i tak dalej, ale…

Lubię prostotę. Po prostu zaproś mnie gdzieś, weźmy pizzę na wynos i siedźmy w parku rozmawiając o życiu. Niech dookoła skaczą sobie małe psiaki <śmiech>. To byłoby słodkie.

scarlette-otto-8

Gdzie znajdę Cię w typowy, piątkowy wieczór?

Naprawdę chcesz wiedzieć? Głównie na kanapie. Leżę i piję waniliową herbatę oglądając filmy albo jedząc śmieciowe żarcie ze znajomymi – na potęgę. Często pracuję w soboty albo robię rzeczy potrzebne do szkoły. Nie zawsze mam czas na wszystko, ale nie mówię, że nie lubię się bawić!